A. Przywara

Anna Przywara

Head of Commercial Growth and Business Development

Z pasją skupiona na przyszłości biznesu i innowacji, Anna Przywara to doświadczona specjalistka w dziedzinie rozwoju biznesu, która wykorzystuje swoje bogate doświadczenie i umiejętności analityczne do wprowadzania zmian i promowania wzrostu. Absolwentka studium doktoranckiego Akademii Ekonomicznej posiada solidne akademickie podstawy, które połączyła z praktycznym doświadczeniem w różnorodnych branżach, od technologii po marketing.
Od 7 lat związana z APA Sp. z o.o. gdzie znana z umiejętności budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych doprowadziła do realizacji projektów, które przyczyniły się do wzrostu i innowacji w każdej organizacji, z którą współpracowała. Jej podejście oparte na danych i skoncentrowane na kliencie pomaga w identyfikacji unikalnych możliwości rynkowych i opracowywaniu strategii, które napędzają sukces.
Zaangażowana w ciągłe doskonalenie i rozwój osobisty aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami.

Do wydarzenia pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zarejestruj się na naszej liście zainteresowanych, aby być pierwszą, która dowie się o niesamowitych wykładach, warsztatach i atrakcjach, które czekają na Ciebie podczas tegorocznego wydarzenia.

Dziękujemy

Rejestracja przebiegła pomyślnie.