Katarzyna-Jaroska-Kurowska-1024x1024-1

Katarzyna Jarośka – Kurowska

Konsultantka biznesowa, Executive coach, Ekspertka ds. zarządzania

Specjalizuje się w pracy z managerami i ich zespołami oraz wyższą kadrą menedżerską, wdrażając program SMART Team oraz SMART Executive Coaching, oparte o metodologię OKR i BYY. Potrafi odszukać i rozwinąć ukryty w ludziach potencjał, uczy efektywnego wykonywania zadań i zarządzania sobą w czasie. Tworzy zgrane, zmotywowane i pełne energii do działania teamy, wspiera je w drodze do sukcesu.
Posiada certyfikaty „Fast Track Facilitator” oraz „Live your life coach” organizacji Interaworks, będącej na rynku międzynarodowym od ponad trzydziestu lat https://www.interaworks.com/about-us/certified-partners/
Łączy wiedzę teoretyczną z doświadczeniem praktycznym w zarządzaniu i komunikacji, zdobytym w takich firmach jak ING Bank Śląski, Agora, RMF FM. Doradza w zarządzaniu firmami, ponieważ sama zarządzała kilkunastoma stacjami radiowymi w całej Polsce, w tym największą, RMF FM. Wykładała również zarządzanie na Uniwersytecie Śląskim. Klienci to m. in. Siemens, Digital Care, PZU SA, Groupon, Cushman&Wakefield, Lear Corp., Nexteer Polska, Cemex Polska, Medicover.