wydarzenie branżowe

Automotive

(z) Kobiecą Pasją

"Kobiety na ścieżkach sukcesu"

Do wydarzenia pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej edycji Automotive (z) Kobiecą Pasją!

Wydarzenie branżowe Automotive (z) Kobiecą Pasją (AzKP) jest dedykowane niezwykłym kobietom pracującym w świecie motoryzacji. W tym roku hasło przewodnie wydarzenia brzmi „Kobiety na Ścieżkach Sukcesu” i stanowi unikalną okazję do spotkania się, dzielenia doświadczeniami oraz inspirowania się nawzajem.
9-10 maja 2024 roku spotkamy się w Hotelu Meta, u podnóża góry Skrzyczne, w miejscu, które stwarza wyjątkową atmosferę sprzyjającą refleksji i inspiracji.

Nasze spotkanie będzie okazją nie tylko do celebracji osiągnięć kobiet w branży motoryzacyjnej, ale również zwróci uwagę na ich różnorodne pasje, które sprawiają, że są nie tylko liderkami w swojej dziedzinie, ale także inspiracją dla innych. Program wydarzenia obejmuje prezentacje, warsztaty i panel dyskusyjny, które będą dotyczyły zarówno aspektów zawodowych, jak i osobistych.
Tegoroczne hasło „Kobiety na Ścieżkach Sukcesu” odzwierciedla różnorodność i indywidualne drogi do sukcesu każdej kobiety, zarówno w świecie motoryzacji, jak i w życiu codziennym.

Podczas tej edycji wydarzenia chcemy szczególnie podkreślić, że każda kobieta może znaleźć swoją własną, unikalną ścieżkę do sukcesu zarówno w świecie motoryzacji, jak i poprzez rozwijanie swoich pasji.
Bądźmy świadkami tego niezwykłego spotkania, gdzie siła i determinacja kobiet łączą się z pasją, tworząc inspirujące historie sukcesu na wielu płaszczyznach życia.

Rejestracja

Rozpoczęliśmy rejestrację na tegoroczną edycję Automotive (z) Kobiecą Pasją 2024.

Dla pierwszych 15 uczestniczek przygotowaliśmy niższą cenę uczestnictwa.

Nie przegap okazji i zapisz się już dziś!

Dla 15 pierwszych zgłoszonych uczestniczek

1.290,00 PLN + VAT*

Pula została wyczerpana

Regular

1.390,00 PLN + VAT*

*Koszt uczestnictwa obejmuje udział w wydarzeniu, wyżywienie zgodnie z programem, wydanie certyfikatu.
Cena nie zawiera noclegu.

Hotel Meta Resort Vine & Spa

ul. Skośna 4, 43-370 Szczyrk

Agenda AzKP 2024

Opracowując agendę skupiamy się przede wszystkim na wiedzy praktycznej w postaci warsztatów – minimalizując liczbę prelekcji. Dodatkowym elementem jest zaplanowana debata, która pozwoli na przyjrzenie się ważnym tematom z różnych punktów widzenia i stanowisk obejmowanych przez Kobiety w organizacjach.

09.05.2024 r. czwartek

12:00
-
13:30

Podczas warsztatów integracyjnych na konferencji Automotive z kobiecą pasją nasze uczestniczki wejdą do niebanalnego świata kreatywności oraz wyzwań! Zadadzą sobie pytanie: Czy jest możliwe połącznie wiedzy zawodowej z typowo kobiecymi atrybutami? To właśnie czeka na nasze panie podczas interaktywnych warsztatów!
Warsztaty pozwolą uwolnić wyobraźnię i pokazać swój twórczy potencjał, używając tajemniczych i intrygujących narzędzi. Będzie to czas, kiedy łączą się kobiece zmysły i umiejętności z pracy zawodowej, a każdy ruch ma znaczenie. Wspólna praca i wyobraźnia staną się kluczem do stworzenia nowego projektu, a niebanalne pomysły doprowadzą do niesamowitych rezultatów. Warsztaty mają na celu pokazać, iż wspólne twórcze działanie buduje mosty a dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych.

 • Beata Zdanowska
  Project Manager QS PACT
 • Beata Praszczyk
  Dyrektor QS PACT SQD Alliance
 • Joanna Duda
  Dyrektor ds. Zgodności / Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością i Inspektor Danych Osobowych, SQD Alliance
13:30
-
13:45
Przerwa kawowa
13:45
-
14:30
Nowe Rulsy 2024 – czyli zmiany w Wytycznych do certyfikacji na zgodność ze standardem IATF 16949. Co nowego w zakresie podręcznika?
 • Anna Niedźwiedzka-Kubieniec
  Trener / Konsultant / Auditor SQD Alliance / Auditor IATF 16949
14:30
-
15:30
Lunch
19:30
-
Kolacja

10.05.2024 r. piątek

10:00
-
11:00
Panel dyskusyjny: Kobiety na ścieżkach sukcesu
 • Magdalena Jagiełło
  Prezes Zakłady Metalowe Postęp S.A.
 • Anna Przywara
  Head of Commercial Growth and Business Development
 • Alicja Litwin
  Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania, Specjalista ds. BHP
 • Katarzyna Jarośka – Kurowska
  Konsultantka Biznesowa, Coach, Mentorka, Mówczyni motywacyjna
 • Beata Praszczyk
  Dyrektor QS PACT SQD Alliance
11:00
-
11:30
Przerwa kawowa
11:30 - 15:15

Warsztaty

Niekonwencjonalne ujęcie lubianej z dzieciństwa gry planszowej, gdzie staniesz się jej czynnym elementem, a która przeprowadzi Cię przez znane standardy IATF, VDA i AIAG oraz zaktualizowane wymagania APQP i CP.
Uczestniczki w trakcie świetnej zabawy i współzawodnictwa ugruntują swoją wiedzę w zakresie wymagań automotive, a może nawet dowiedzą się czegoś nowego…?

 • Agnieszka Hundert – Andrzejewska
  Trener / Konsultant / Auditor IATF 16949 / SQD Alliance
 • Kinga Niedziela
  Serwisant jakości, rzemieślnik wiedzy

Odporność psychiczna to umiejętność skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami, ze stresem i z presją. Determinuje ona sposób reagowania na trudności zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Osoby silne i odporne psychicznie wierzą we własne umiejętności, są otwarte na nowe wyzwania i z wytrwałością dążą do celu. Lepiej też sobie radzą z potencjalnie stresującymi sytuacjami, łatwiej znoszą krytykę i nieprzychylne uwagi, a porażkę traktują jako okazję do rozwoju osobistego.

 • Agnieszka Bugaj
  Konsultant, psycholog, coach

Celem warsztatów jest pobudzenie potencjału twórczego i umiejętności myślenia poza utartymi schematami. Trening rozwija oryginalność myślenia, zaciekawia i pobudza wyobraźnię, umożliwia niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów i generowania pomysłów. W trakcie spotkania przewidziane są zarówno ćwiczenia indywidualne, jak i grupowe.
Według trenerki warsztat ten pozwoli uczestnikom odkryć własny potencjał twórczy i zastosować go w praktyce, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

 • Anna Bednarz
  Trenerka biznesu, Facylitatorka

W trakcie warsztatów uczestniczki poznają definicję śladu węglowego i dowiedzą się w jaki sposób jest on obliczany. Quiz z zaskakującymi przykładami śladu węglowego różnych produktów uświadomi uczestniczkom wpływ ich codziennych wyborów na środowisko.
Druga część warsztatów skupi się na biznesowych aspektach śladu węglowego. Uczestniczki poznają wyzwania, z jakimi borykają się firmy branży automotive w obliczu konieczności kalkulacji śladu węglowego oraz wyznaczania i realizacji celów redukcyjnych.
Korzyści dla uczestniczek:
• Zwiększona świadomość na temat śladu węglowego i jego wpływu na środowisko
• Poznanie biznesowych wyzwań związanych ze śladem węglowym
• Inspiracja do podejmowania świadomych wyborów konsumenckich i biznesowych

 • Justyna Kwiatkowska
  ESG manager oraz specjalista ds. ochrony środowiska w SQD Alliance
15:15
-
15:30
Zakończenie
15:30
-
16:00
Lunch

Prelegentki

Uczestnicy wydarzenia

Automotive (z) kobiecą pasją 2023

Poprzednia edycja wydarzenia odbyła się 18-19 maja 2023 w hotelu Aries w Wiśle, gromadząc pełne entuzjazmu kobiety związane z branżą motoryzacyjną. Uczestniczki miały okazję uczestniczyć w warsztatach dotyczących najnowszych trendów, networkingowych spotkaniach, panelu dyskusyjnym z inspirującymi kobietami branży oraz cieszyć się kreatywnymi zajęciami, podkreślając swoją nieodzowną rolę w dynamicznym środowisku motoryzacyjnym.

Partner brązowy

Partner wydarzenia

Patron honorowy

Patron merytoryczny

Patron medialny

Sprawdź inne konferencje jakie organizujemy

TOP automotive

Forum Liderów Ochrony Środowiska

Forum Zdrowego Biznesu

Do wydarzenia pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zarejestruj się na naszej liście zainteresowanych, aby być pierwszą, która dowie się o niesamowitych wykładach, warsztatach i atrakcjach, które czekają na Ciebie podczas tegorocznego wydarzenia.

Dziękujemy

Rejestracja przebiegła pomyślnie.